Bamperių atšvaitai Fiat

Greitoji paieška:


NAUJAS ORIGINALUS ATSVAITAS BAMPERIO GALAS GALINIS KAIRE.P. (KAIRES PUSES) FIAT PANDA
ATSVAITAS BAGAZINES DANGTIS GALAS GALINIS FIAT PUNTO 2 FACELIFT -SIUNTIMAS-
NAUJI ORIGINALUS STIKLAS ZIBINTAS (LEMPOS-FAROS) ATSVAITAS GALAS GALINIS FIAT PUNTO
FIAT CROMA 05- ZIBINTAS (LEMPOS-FAROS) GALAS GALINIS ATSVAITAS NAUJAS ORIGINALUS
ATSVAITAS GALINIS KAIRE.P. (KAIRES PUSES) FIAT CROMA 1990M 1991M 1992M
ZIBINTAS (LEMPUTE) ATSVAITAS DURYS GALAS GALINIS P LANCIA DELTA FIAT BRAVO
FIAT Doblo 2009- ATSVAITAS w GALINIS BAMPERIS (BUFERIS) GALAS GALINIS KAIRE.P. (KAIRES PUSES)
FIAT Doblo 2009- ATSVAITAS w GALINIS BAMPERIS (BUFERIS) GALAS GALINIS DESINE.P.
ATSVAITAS BAMPERIO GALAS GALINIS DESINE.P. FIAT SEDICI SUZUKI SX4
ATSVAITAS BAGAZINES DANGTIS GALINES FIAT PUNTO 2 II FACELIFT 3d DESINE.P.
FIAT PUNTO II 2 ATSVAITAS W BAMPERIS (BUFERIS) KAIRE.P. (KAIRES PUSES) DESINE.P. NAUJAS
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 144

Bamperio atšvaitas – tai tokia priemonė, kuri daro automobilį geriau matomą, pavyzdžiui, kitų automobilių keleiviams, o kartu ir padeda apsisaugoti nuo nelaimingų eismo įvykių. Pats atšvaitas savo šviesos nekuria. Jis yra pagamintas iš prizminės struktūros medžiagos, ryškiai atspindinčios automobilio šviesas tamsoje. Šviesa dėl mikroprizmių atsispindi paviršiuose ir grįžta atgal. Taigi, atsispindėdama atšvaite, ji grįžta atgal į vairuotojo pusę. Su atšvaitu bamperis pastebimas už maždaug 120–150 metrų. Tai reiškia, kad vairuotojas turi daugiau laiko sureaguoti ir apvažiuoti kitą automobilį. 

Jei ieškote konkrečių bamperio atšvaitų (konkrečiam modeliui), naudodamiesi prekių skirstymo filtru, įveskite automobilio markę ir modelį į paieškos sistemą. Gautus paieškos rezultatus galite rūšiuoti pagal kainą, įvertinimą, prekės kodą, priklausomai nuo to, pagal ką prekę renkatės ir kokie yra Jūsų lūkesčiai. 

Nauji ir naudoti Bamperių atšvaitai dalimis internetu pigiau

Autodalių kategorijoje Bamperių atšvaitai dalių pasirinkimas išties platus, ir dalių tipai yra skirstomi į mažesnes kategorijas. Jei radote automobilių dalys iš kategorijos Bamperių atšvaitai sau tinkančią detalę, paspauskite ant ją žyminčios nuorodos. Tuomet, naudodamiesi paieškos filtru, įveskite automobilio markę ir modelį. Gautus paieškos rezultatus galite rūšiuoti pagal kainą, įvertinimą, prekės kodą – priklausomai nuo to, pagal ką prekę renkatės ir kokie yra Jūsų lūkesčiai. Naudotų ir naujų Bamperių atšvaitai prekyba užsiimantys Srotas24.lt tiekia produkciją iš tokių žymių automobilių gamintojų, kaip Audi, BMW, VW, Volvo, Mercedes-Benz, Opel, Ford, Renault, Nissan ir kiti gamintojai. Norite greit ir brangiai parduoti auto? Skubus, bei brangus automobilių supirkimas visoje Lietuvoje. Siūlome DIDŽIAUSIĄ KAINĄ Auto iš JAV. Mokame grynais, iškart.