Siuntų sekimas
Konsultacija telefonu +370 654 28028

Apie mus

Apie įmonę:

Srotas24.lt yra tarptautinė įmonė, veikianti Lietuvoje, specializuojasi automobilių dalių pardavime ir prekyboje internetu. Įsteigta XXI amžiaus pradžioje, Srotas24.lt tai platforma ( angl. marketplace), kurioje klientai gali nusipirkti automobilių, motociklų, keturračių ir žemės ūkio technikos dalių ir detalių iš daugiau nei 70 mln. ir 100 000 tiekėjų visoje Europoje. Visoje Lietuvoje prekės pristatomos per 1–2 d.d. (kai prekė atkeliauja į Vilniaus sandėlį). Išsirink sau dalį per bendrą paiešką ar detalią paieška ir užsisakyte greitai ir lengvai!

Misija:

Srotas24.lt misija yra suteikti klientams galimybę įsigyti kokybiškas automobilių dalis internetu už prieinamą kainą, patogiai ir greitai. Siekiame būti aukštos kokybės paslaugų teikėjais, garantuojant patikimumą, greitą pristatymą ir puikų klientų aptarnavimą.

 

Mūsų dalis jau pasiekė daugiau nei 185 šalis. Mūsų pagrindiniai klientai yra Europoje ir Junginėje Karalystėje.

Siekdami patenkinti skirtingus klientų poreikius ir supaprastinti bendravimo procesą, mūsų profesionali klientų aptarnavimo komanda dirba visomis Europos kalbomis.

Mes jau turime garažus ir mechanikus kaip klientus. Ateityje siekiame pritraukti dar daugiau verslo klientų ir išlaikyti juos ilgą laiką su pritaikytais pasiūlymais. Atsižvelgdami į tai, pradėjome B2B verslo modelį Lietuvoje ir tikimės greitai jį išplėsti kitose šalyse.

Garantuojame, kad jūsų įsigytos dalys bus pristatytos per trumpiausią įmanomą laiką ir visiems jūsų pirkiniams bus taikoma mūsų 14 dienų grąžinimo politika.

Kodėl rinktis Srotas24.lt?

Platus dalių asortimentas: Srotas24.lt siūlo įvairių markių ir modelių automobilių dalis, kad klientai galėtų rasti reikiamą dalį greitai ir patogiai.
Patogus ir greitas pirkimas internetu: Srotas24.lt internetinė svetainė yra lengvai naudojama ir suprantama, todėl klientai gali greitai rasti reikiamą prekę, užsisakyti ir gauti ją tiesiai į namus.
Profesionalus aptarnavimas: Srotas24.lt komanda yra sudaryta iš patyrusių specialistų, kurie yra pasirengę padėti klientams rasti tinkamą dalį, atsakyti į techninius klausimus ir suteikti visą reikiamą informaciją.
Konkurencingos kainos: Srotas24.lt siekia užtikrinti, kad klientai gautų geriausią pasiūlymą rinkoje, todėl reguliariai stebi konkurentų kainas ir pritaiko savo kainodarą.


Kontaktai:

Srotas24.lt - atsiėmimo sandėlis Lietuvoje:
Adresas: Šiltnamių g. 28, Vilnius LT-04131
Telefonas: +370 647 09951
El. paštas: orders@srotas24.lt

Rodyti žemėlapyje


Darbo laikas:
Pirmadienis - Ketvirtadienis: 8:00 - 17:00
Penktadieis - 8:00 - 14:00
Šeštadienis - Sekmadienis: nedirbame
 

Klientų aptarnavimas:
Telefonas: +370 654 28028
El. paštas: sales@srotas24.lt
Darbo laikas:
Pirmadienis - Sekmadienis: 8:00 - 22:00
Pagalba internetu: 8:00 - 24:00

Internetinė parduotuvė https://srotas24.lt veikia visą parą.

Populiarūs originalių dalių numeriai