Siuntų sekimas
Konsultacija telefonu +370 654 28028

Automobiliai iš Amerikos

Automobiliai iš Amerikos (JAV). Importuojame naudotus automobilius iš Amerikos. JAV gali pasiūlyti itin platų naudotų ir naujų automobilių asortimentą. Kasdien aukcionuose parduodami tūkstančiai įvairiausių automobilių modelių, pradedant nuo senų metų iki pačių naujausių. Automobilio pirkimu ir transportacija pasirūpinsime mes. Jei kyla keblumų ar klausimų renkantis, kreipkitės į mus telefonu, el. paštu ar kitais kontaktiniais kanalais, ir mes Jums padėsime.

 

Automobiliai iš JAV. Automobilių siuntimas iš JAV - vis populiarėjantis reiškinys. Mes padėsime Jums nusipirkti svajonių automobilį. Atstovausime Jus aukcione ir pasirūpinsime visais reikalingais techniniais aspektais, be kurių būtų neįmanoma atplukdyti automobilį į Lietuvą. Automobiliai JAV dažnai pasižymi komfortiškumu, geresne komplektacija nei Europoje, be to, yra pigesni, nors techniškai labai panašūs. Amerikiečiai, skirtingai nei Europiečiai, labiau už viską vertina komfortą, todėl mėgsta galingus, didelius visureigius - apie tai dažnai pasvajoja Senojo žemyno vairuotojai.

 

Automobilių importas iš Amerikos (JAV). Importuojame automobilius iš JAV. Jums tereikia aukcione išsirinkti automobilį, kurio norite, o visais kitais aspektais pasirūpinsime mes. Aukcionų svetainių internete yra nemažai, tačiau populiariausios ir patikimiausios jų - Copart.com bei IAAI.com. Šie aukcionai siūlo daugybę sveikų arba daužtų automobilių. Jeigu Jums sunku išsirinkti savarankiškai - galime padėti. Kreipkitės į mus telefonu, el. paštu ar kitais kontaktiniais kanalais. Papildomai ir turime automobilių supirkimas.

 

Auto iš USA (JAV). Norite automobilio iš USA? Kreipkitės į mus. Amerikietiškų aukcionų būdu padėsime nupirkti ir importuoti Audi, BMW, Volkswagen, Mercedes-Benz, Toyota, Nissan, Opel ir kitų populiariausių markių automobilius į Lietuvą. Kartu suderinsime preliminarią pirkimo, transportavimo, muito mokesčius ir apskaičiuosime galutinę kainą. Visais kitais aspektais pasirūpinsime mes. Transportavimas jūra užtrunka nuo dviejų iki trijų savaičių.

 

Auto iš JAV (USA). Importuojame naudotus automobilius iš JAV. Pasirūpinsime, kad visas pirkimo procesas būtų sklandus ir kad Jūsų pasirinktas automobilis sėkmingai pasiektų uostą. Galite rinktis populairiausių markių automobilį - AudiBMWVWVolvoMercedes-BenzOpelFordRenaultNissan ir kt. Sutvarkome visus reikiamus dokumentus, sekame automobilio transportavimo procesą bei informuojame jo buvimo vietą. Visus kaštus deriname iš anksto. Kreipkitės į mus telefonu, el. paštu ar kitais kontaktiniais kanalais.

 

Automobilių pirkimas JAV (USA) aukcionuose. Padėsime nupirkti norimą automobilį aukcione bei pasirūpinti visu transportavimu į Lietuvą procesu. Jūsų darbas - išsirinkti svajonių automobilį. Automobilius reikia rinktis itin atidžiai, kadangi jų negalite apžiūrėti gyvai. Kruopščiai perskaitykite automobilio aprašymus ir nuodugniai apžiūrėkite nuotraukas, išstudijuokite visą informaciją apie automobilio pardavėją, jo reputaciją. Jei kyla keblumų ar klausimų renkantis, kreipkitės į mus telefonu, el. paštu ar kitais kontaktiniais kanalais, ir mes Jums padėsime.

 

Automobiliai iš IAAI.com. Mes padėsime Jums nusipirkti norimą automobilį IAAI.com aukcione. Aukcione mes Jus atstovausime ir pasirūpinsime visais reikalingais techniniais aspektais, be kurių būtų neįmanoma atplukdyti automobilį į Lietuvą. Jums tereikia kreiptis į mus - ir pasirūpinsime, kad automobilio pirkimo procesas įvyktų sklandžiai, pagal visas taisykles. Kadangi visą darbą atliksime mes, Jūs sutaupysite daug laiko ir dėl nieko nereikės jaudintis.

 

Automobiliai iš Copart.com. Pasirinkite svajonių automobilį iš tūkstančių variantų - Peugeot, Toyota, BMW, Fiat, Land Rover, Ford, Mitsubishi, Volvo, Lexus, Renault ir kt. Nuodugniai peržiūrėkite nuotraukas, aprašymus, ir susisiekite su mumis. Mes pasirūpinsime pirkimo ir transportavimo niuansais. Kai Jūsų transporto priemonė pasieks pasirinktą uostą, nedelsiant su Jumis susisieksime. Sutvarkysime transporto priemonės dokumentus ir atliksime muitinės procedūras.

Populiarūs originalių dalių numeriai