Siuntų sekimas
Konsultacija telefonu +370 654 28028

Automobilių supirkimas

Tel.: +370 668 80940 El.paštas: supirkimas@srotas24.lt

Automobilių supirkimas Vilniaus apskrityje. Atvykstame pasiimti į bet kurį nurodytą tašką. Superkame įvairių modelių automobilius iki 2011 metų gamybos. Dėl kainos galima derėtis. Priklausomai nuo siūlomo automobilio būklės ir vertės, pasiūlisime geriausią supirkimo variantą. Paėmimo ir transportavimo galimybes suderinsime jums patogiausiu laiku. Skambinkite nurodytais kontaktais ir mes pasistengsime pateikti jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.

Auto supirkimas visoje Lietuvos teritorijoje. Superkame važiuojančius ir nevažiuojančius įvairių gamitojų naudotus, daužtus ar naujus automobilius. Siūlome geriausią kainą. Dėl papildomos informacijos, kainos, paėmimo sąlygų galima kreiptis telefonu ar elektroniniu paštu kiekvieną darbo dieną, taip pat savaitgaliais ir švenčių dienomis. Automobilius paimame darbo dienomis, arba galite pristatyti patys nurodytais kontaktais.

Perku automobilius. Siūlau aukščiausias kainas, patogiausius atsiėmimo būdus. Jūsų siūlomu automobiliu pasirūpins mūsų įmonė, viską atliksime patys, jums nereikės rūpintis dėl dokumetų tvarkymo, išregistravimo. Jei norite sutaupyti savo laiką ir pelningai parduoti nenaudojama, ar neremontuojama automobilį, rinkities mūsų paslaugas ir mes garantuosime greitą ir malonų aptarnavimą. Laukiame skambučių nurodytais kontaktai.

Patikima įmonė superka automobilius. Mus domina įvairūs variantai. Esame labiausiai suinteresuoti visų markių ir modelių 1999-2010 metų gamybos Vokiečių, Japonų, Korėjiečių, Prancūzų, Italų gamybos važiuojančiais ar nevažiuojančiais automobiliais. Taip pat siūlykite ir kitų šalių gamybos automobilius, pasistengsime pasiūlyti patį geriausią variantą, atitinkantį jūsų ir mūsų poreikius. Esant pageidavimui, tvarkome dokumentus.

Įmonė perka automobilius. Domina naujos ir naudotos transporto priemonės, lengvosios mašinos, visureigias, mikroautobusai. Taip pat, domina automobiliai dalimis (varikliai, kėbulo dalys, salono apdailos detalės). Jei turite nereikalingą, sudaužyta transporto priemonę (gali būti po eismo įvykio) ar su įvairiais defektais, skambinkite, susisiekite su mumis. Dokumentacijos tvarkymo paslaugos. Geriausios kainos. Įmanomas paėmimas iš nurodytos vietos.

Mašinų supirkimas didžiuosiusoe šalies miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus). Paimame iš stovėjimo vietos, išvežimo paslaugos nurodytuose miestuose nemokamos. Dėl paėmimo galimybės iš kitų miestų teiraukitės telefonu. Domina visi automobiliai (taip pat su vairu dešinėje). Domina automobilų variklio skyriaus ir kitos dalys. Padėsime sutvarkyti dokumentus. Dirbame ir savaitgaliais. Atsakome ir elektroniniu paštu.

Greitas automobilių supirkimas Vilniuje. Paimsime jūsų siūlomą automobilį, jau šiandien ar jums patogiais terminais. Laukiame pasiūlymų iš daužtų, nevažiuojančių ar važiuojančių automobilių savininkų. Jei norite parduoti automobilį be rūpesčių, mūsų įmonė viską atliks už jus. Jums tereikia paskambinti, mūsų nurodytu telefono numeriu ir greitas bei kokybiškas paslaugas pasiūlysime jums tuoj pat. Jūs tikrai įvertinsite malonų ir ypatingai greitą aptarnavimą ir protingas kainas.

Brangiai superkame automobilius visoje Lietuvoje. Iš ankto deriname terminus ir kainą. Siūlome geras supirkimo sąlygas. Kaina priklauso nuo automobilio markės ir būklės (gali būti daužtas, nevažiuojantis). Padedame sutvarkyti dokumentus. Yra paėmimo galimybė kelių dienų bėgyje arba galite atvežti patys jau šiandien (iš ankto suderinę telefonu). Laukiame pasiūlymų iš transporto priemonių savininkų.

Supirkimas iš tokių žymių automobilių gamintojų, kaip Audi, BMW, VW, Volvo, Mercedes-Benz, Opel, Ford, Renault, Nissan ir kiti gamintojai.

 

Populiarūs originalių dalių numeriai