Siuntų sekimas
Konsultacija telefonu +370 654 28028

Prekių pristatymas

Užsakymas bus pristatytas iš tiekėjo į Vilniaus centrinį paskirstymo sandėlį apytiksliai per 3-7 d.d. nuo apmokėjimo patvirtinimo dienos.
Pristatymas Jūsų nurodytu adresu užtrunka papildomai ir priklauso nuo pristatymo vietoves, Lietuvos, Latvijos, Estijos teritorijoje 1-2 d.d.


Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Telšiuose, Tauragėje, Alytuje, Marijampolėje, galite pasirinkti Jums patogiausią pristatymo laiko intervalą darbo dienomis:
08.00–14.00
14.00–18.00
18.00–22.00

Jeigu gyvenate kituose miestuose, negu aukščiau nurodytieji, galite pasirinkti tik prekių pristatymo dieną. Kurjeris Jums paskambins prieš atveždamas siuntą, kad pasitikslintų pristatymo laiką ir vietą.
Jeigu nesulauksite skambučio arba kurjeris neatvyks laiku, prašome kreiptis į Srotas24.lt konsultantus el. paštu orders@srotas24.lt

Pristatymo laikas iš sandėlio:

Estija, Latvija – 1-2 darbo dienos
Lenkija – 2-3 darbo dienos
Austrija, Belgija, Danija, Kroatija, Liuksemburgas – 3-4 darbo dienos
Nyderlandai, Slovakija, Slovėnija, Vengrija- 3-4 darbo dienos
Suomija – 2–4 darbo dienos
Italija, Prancūzija – 4-5 darbo dienos
Airija, Ispanija – 5 darbo dienos
Portugalija, Rumunija – 5-6 darbo dienos
Bulgarija - 5-7 darbo dienos
Čekija, Švedija, Vokietija - 3-4 darbo dienos
Graikija – 6-8 darbo dienos
Jungtinė Karalystė – 3-5 darbo dienos
Kitose ES šalyse – 3-14 darbo dienų
Likusiose šalyse – 7-20 darbo dienų

Stiklų pristatymas:
Deja stiklų pristatyti į iki durų neturime galimybės dėl didelės tikimybės stiklo skilimo per kurjerio tarnybą. Galimas atsiėmimas iš Vilniaus centrinio paskirstymo sandėlio, organizuoti savo kurjerį atsiimti iš Vilniaus centrinio paskirstymo sandėlio arba el.paštu raštiško sutikimo nereikšti pretenzijos dėl stiklo skilimo transportavimo metu.

Sunkių prekių pristatymas:

Prašome atsižvelgti į tai, kad turėsite patys pasirūpinti daugiau kaip 30 kg sveriančių prekių nunešimu nuo kurjerio automobilio iki Jūsų namų ar biuro.

„Prekės užnešimas“ – papildoma paslauga, kurią gali užsisakyti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus gyventojai. Atvyksta du kurjeriai, kurie sunkias prekes, (pavyzdžiui: variklio dangtis arba bagažinė) atneša nuo automobilio į Jūsų namus ar biurą. Paslaugos kaina – 18 €. Paslauga teikiama iki 16:00 val.


Siuntos atsiėmimas (SVARBU):

Priimdami prekes, prašome, įsitikinti, kad prekių išorinės pakuotės nėra pažeistos. Jei priimsite prekę pažeista pakuote nebegalėsime priimti Jūsų pretenzijos dėl pažeidimo. Jei prekės pakuotė pažeista, kurjeris turi užpildyti pažeidimo aktą.

Kurjeriui pristačius prekes, pateikite asmens tapatybės dokumentą (vairuotojo pažymėjimą arba pasą). Jeigu prekę atsiims kitas asmuo, nurodykite jo vardą ir pavardę mūsų konsultantams užsakymo metu.

Išsaugokite sąskaitą faktūrą, ji bus reikalinga garantiniam aptarnavimui.

Jeigu negalėsite prekės atsiimti numatytu laiku, prašome kreiptis į Srotas24.lt konsultantus el. paštu orders@srotas24.lt

Pristatymas į šalis, kurios nurodytos žemiau - nevykdomas:
AFGANISTANAS
BARBADOSAS
BAHAMAS
BALTARUSIJA
BOTSVANA
GANA
IRAKAS
IRANAS
JAMAIKA
KAMBODŽA
ŠIAURĖS KORĖJA
MIANMARAS
MAURITIUS
NIKARAGVA
PANAMA
PAKISTANAS
SIRIJA
TRINIDADAS IR TOBAGAS
UGANDA
UKRAINE
VANUATU
JEMENAS
ZIMBABVE
RUSIJOS FEDERACIJA

Populiarūs originalių dalių numeriai